Skip Navigation LinksDomovŠolaUčbeniki MKZKontakti

Kontakti

Kliknite na povezavo ali se pomaknite po strani navzdol.

 

Uredništvo

Alenka Kepic Mohar, vodja uredništva učbenikov
E-naslov: Alenka.KepicMohar@mkz.si
Telefon: 01 241 31 65

Tihana Kurtin Jeraj, urednica
E-naslov: tihana.kurtin@mkz.si
Telefon: 01 241 34 56

Aleksandra Lutar Ivanc, urednica
E-naslov: aleksandra.lutarivanc@mkz.si
Telefon: 01 370 80 58

Valentina Praprotnik, urednica
E-naslov: valentina.praprotnik@mkz.si
Telefon: 01 241 31 70

Metka Pušenjak, urednica
E-naslov: Metka.Pusenjak@mkz.si
Telefon: 01 241 36 02

Hema Vasle, urednica
E-naslov: hema.vasle@mkz.si
Telefon: 01 241 32 74

Milivoj Stankovič, urednik
E-naslov: milivoj.stankovic@mkz.si
Telefon: 01 241 35 96

Peter Svetek, likovno-tehnični urednik
E-naslov: Peter.Svetek@mkz.si
Telefon: 01 241 31 67

Pia Rihtarič, oblikovalka
E-naslov: pia.rihtaric@mkz.si
Telefon: 01 241 32 86

Barbara Jenko, oblikovalka
E-naslov: barbara.jenko@mkz.si
Telefon: 01 241 37 58
 

Promocija

Monika Jagodič Gobec, vodja sektorja prodaje in promocije izobraževalnih vsebin
E-naslov: monika.jagodic@mkz.si
Telefon: 01 241 31 68
Mobitel: 041 705 260

Svetovalci za učna gradiva:

Marija Lampret, vodja skupine za promocijo izobraževalnih vsebin
E-naslov: marija.lampret@mkz.si
Telefon: 01 241 35 70
Mobitel: 051 361 215

Petra Ozimič - Prekmurje, zgornja Štajerska, Koroška
E-naslov: petra.ozimic@mkz.si
Mobitel: 041 388 140

Katarina Kumar Kristančič - Primorska, Notranjska
E-naslov: katarina.kumar@mkz.si
Mobitel: 031 371 567

Metka Šalehar - Ljubljana, Zasavje
E-naslov: metka.salehar@mkz.si
Mobitel: 031 771 589

Vanja Kovačič - Dolenjska, Posavje, Bela Krajina
E-naslov: vanja.kovacic@mkz.si
Mobitel: 031 446-858

Andrej Janžekovič - Maribor z okolico
E-naslov: andrej.janzekovic@mkz.si
Mobitel: 040 279-551

Katarina Umnik - Gorenjska, del osrednje Slovenije
E-naslov: katarina.umnik@mkz.si
Mobitel: 040 896-500

Ada Čakš - spodnja Štajerska, Savinjska
E-naslov: ada.caks@mkz.si
Mobitel: 040 230-223

 

Zastopniki

Mojca Gregorin,  vodja prodajne poti šole in institucije
E-naslov: mojca.gregorin@mkz.si
Telefon: 01 241 31 69

Darja Vidmar - prodaja
E-naslov: darja.vidmar@mkz.si
Telefon: 01 241 33 20

Šolski zastopniki

Amalija Hrovat – Dolenjska in Posavje.
E-naslov: amalija.hrovat@mkz.si
Mobitel: 031 749 744

Brigita Orgulan – Maribor in zgornja Štajerska
E-naslov: brigita.orgulan@mkz.si
Mobitel: 041 719 821

Marinka Gomzej  – Spodnja Štajerska, Koroška
E-naslov: marinka.gomzej@mkz.si
Mobitel: 041 681 393

Mitja Lavtar – Gorenjska
E-naslov: mitja.lavtar@mkz.si
Mobitel: 040 454 963

Gorazd Drnovšek – Ljubljana, Zasavje, del Notranjske
E-naslov: gorazd.drnovsek@mkz.si
Mobitel: 051 363 845

Alenka Korošec - Primorska, Goriška, del Notranjske
E-naslov: alenka.korosec@mkz.si
Mobitel: 040 233 334

Monika Komatar - Prekmurje, Koroška
E-naslov: monika.komatar@mkz.si
Mobitel: 031 552 153

Slavko Korošec - Ljubljana s širšo okolico, Kočevska, SZ Gorenjska
E-naslov: slavko.korosec@mkz.si
Mobitel: 041 677-427

 

Knjigarne in papirnice Mladinske knjige s stalno zalogo učbenikov

Mestna knjigarna in papirnice Celje

Knjigarna in papirnica Domžale

Knjigarna dom knjige Koper

Mestna knjigarna in papirnica Kranj

Knjigarna in papirnica Nebotičnik, Ljubljana

Mladinska knjiga Europark, Maribor

Mestna knjigarna Maribor

Knjigarna in papirnica Ptuj

Knjigarna Rejčeva Nova Gorica

Mestna knjigarna in papirnica Novo mesto

Knjigarna in papirnica Tolmin

Spletna knjigarna EMKA

Informacije in naročanje

Mladinska knjiga Založba d.d.
Slovenska 29
1000 Ljubljana

E-naslov: info@mladinska.com
Telefon: 01 241 30 00

Postanimo prijatelji!

slika slika slika slika
slika slika slika slika

(c) Mladinska knjiga, vse materialne pravice so last Mladinske knjige.

Brihtna glavca