Cicido_Natecaji_Hero

Natečaji

Otroci imajo radi izzive. Zato zanje vsake toliko pripravimo natečaj, ki spodbuja k sodelovanju in ustvarjanju.

Natečaj Pravljični svetovi Svetlane Makarovič in Jelke Reichman, s katerim smo zaznamovali rojstni dan obeh umetnic, je bil zelo uspešen.

Pravljicni-svetovi_Natecaj

Z nami je praznovalo 69 vrtcev, 58 osnovnih šol in ena knjižnica.
Vsem sodelujočim vrtcem, šolam in knjižnicam najlepša hvala za poslana poročila in fotografije. 

Nagrajenci natečaja, ki bodo prejeli knjige Založbe Mladinska knjiga:

  • OŠ Naklo, OE Vrtec, Vrtec Mlinček

  • PŠ Podmelec, enota Vrtec, skupina Račke, Most na Soči

  • Vrtec pri OŠ dr. Antona Debeljaka, Loški Potok

  • Vrtec Miškolin, enota Rjava cesta (starejši otroci), Ljubljana 

  • Vrtec Kočevje, enota Čebelica

  • OŠ Vojnik, POŠ Socka, Nova Cerkev

  • OŠ Miklavž na Dravskem polju, podružnica Dobrovce

  • OŠ A. T. Linharta Radovljica, podružnica Mošnje

  • OŠ Mengeš, 2. č

  • OŠ Antona Ukmarja, Koper

Čestitamo!
 

Podelitev nagrad nagrajencem natečaja 

Nagrajence natečaja smo s knjigami Založbe Mladinska knjiga nagradili na Slovenskem knjižnem sejmu, na forumskem odru Cankarjevega doma v Ljubljani. 
S priljubljeno pripovedovalko Katjo Preša smo vstopili v pravljični svet Svetlane Makarovič in ilustratorke Jelke Reichman.

Seznam sodelujočih ustanov na natečaju

  • Zasebni vrtec Sonček, skupina Zajčki, Kamnik

  • OŠ in vrtec Apače, Enota vrtca Apače Stogovci, oddelek Stogovci pri POŠ

  • Vrtec Most na Soči, enota Šentviška Gora, Slap ob Idrijci

  • Vrtec Slovenske Konjice, enota Tatenbachova

  • OŠ Jurija Vege Moravče, VVE Vojke Napokoj, skupina Žabice, Moravče

  • Vrtec Urša Domžale, enota Pikapolonica

  • Vrtec Vrhnika, enota Komarček, skupine Vetrnice, Črke in Lunce

  • Vrtec Trbovlje, enota Ciciban

  • Vrtec pri OŠ Dušana Muniha, Most na Soči, skupina Zajčki

  • Vrtec Hrastnik, enota Sonček, Hrastnik

  • OŠ Cankova, Vrtec Cankova, skupina Ježki, Cankova

  • Petrov vrtec – Petrov dom, skupini Muce in Ribe, Otočec

  • Vrtec Miškolin, enota Rjava cesta, oddelki Lisičke, Mornarčki, Metulji, Ljubljana Polje

  • Vrtec pri OŠ dr. Antona Debeljaka, Loški Potok

  • OŠ dr. Ivana Prijatelja Sodražica, enota Vrtec

  • Vrtec Jožice Flander, enota Vanček Šarh, skupina Palčki, Maribor

  • Vrtec Radovljica, enota Begunje, Begunje na Gorenjskem

  • Vrtec pri OŠ Sečovlje 

  • Podružnični vrtec Sveti Peter

  • Vrtec Velenje, enota Vrtiljak

  • Vrtec pri OŠ Ivanjkovci

  • Vrtec pri OŠ Dušana Muniha, Most na Soči

  • Vrtec Jesenice, enota Frančiške Ambrožič, Hrušica

  • Zasebni vrtec Ribniček, Ivančna Gorica

  • Vrtec Vodmat, enota Klinični center, Ljubljana

  • Vrtec Mavrica Trebnje, skupina Cicibančki

  • PŠ Podmelec, enota Vrtec, skupina Račke, Most na Soči

  • Vrtec Miškolin, enota Rjava cesta, Ljubljana 

  • Vrtec Dravograd, enota Robindvor, Dravograd

  • Vrtec Ptuj, enota Vijolica

  • Vrtec Kočevje, enota Čebelica

  • Vrtec Dravograd

  • Vrtec Litija, enota Medvedek, skupina Zmajčki

  • OŠ Gorje, enota Vrtec Gorje, Zgornje Gorje

  • Vrtec Litija

  • Vrtec pri OŠ Šalovci

  • Vrtec Miškolin, enota Zajčja Dobrava 2, Ljubljana Polje

  • Vrtec Markovci

  • Vrtec pri OŠ Cankova, skupina Medvedki

  • Vrtec Kanal

  • OŠ Majšperk, enota Vrtec Majšperk

  • Vrtec Pobrežje, Maribor, enota Grinič

  • Vrtec Ptuj, OE Mačice, Ptuj

  • Vrtec Rižana, skupina Muce

  • OŠ Belokranjskega odreda Semič, enota Vrtec Sonček, skupina Lisičke, Semič

  • VIZ Vrtec Ormož, enota Ormož, skupina Pedenjpedi

  • Vrtec Čebelica pri OŠ Dr. Pavla Lunačka Šentrupert, skupina Žabice

  • Vrtec Dolenja Trebuša, oddelek Želvice

  • Enota vrtca Vinica pri OŠ Vinica

  • Vrtec Trbovlje, enota Pikapolonica, skupina Čmrlji

  • OŠ Janka Glazerja Ruše, Vrtec Ruše, skupina Sovice

  • Vrtec Litija

  • OŠ Franceta Prešerna Črenšovci, enota Vrtec

  • Vrtec Sonček, Videm pri Ptuju

  • OŠ Poljane, Vrtec Agata, skupina Žabice

  • OŠ Miklavž na Dravskem polju, Vrtec Ciciban, skupina Zvezdice

  • Vrtec Agata Poljane, enota Javorje

  • Vrtec Litija, enota Medvedek, skupini Polhki in Medvedki

  • Vrtec Andersen, enota Krtek, skupina Pikapolonice, Ljubljana

  • Vrtec Otona Župančiča Črnomelj, enota Čardak

  • Vrtec pri OŠ Istrskega odreda Gračišče

  • OŠ Naklo, OE Vrtec, Vrtec Mlinček

  • Vrtec pri OŠ Globoko

  • Otroški vrtec Metlika

  • OŠ Miklavž na Dravskem polju, vrtec Vrtiljak, skupina Lunice

  • Vrtec Slovenske Konjice,  dislociran oddelek v KS Jernej 

  • Vrtec Anice Černejeve, enota Hribček, Celje 

  • OŠ Adama Bohoriča Brestanica, enota Vrtec

  • Vrtec Miškolin, enota Zajčja Dobrava, Ljubljan Polje

  • Mladinski oddelek Knjižnice Jožeta Udoviča, Cerknica

  • OŠ Bistrica, učenci 3. b, Tržič

  • OŠ Riharda Jakopiča, 2. in 3. razredi, Ljubljana

  • POŠ Sladka Gora, CŠ Šmarje pri Jelšah

  • OŠ Breg, 4. b, Ptuj  

  • OŠ Podzemelj, 1. in 2. razred, Gradec

  • OŠ Dr. Franceta Prešerna Ribnica – knjižnica

  • OŠ Olge Meglič, 1. b, Ptuj

  • POŠ Sladka Gora, Šmarje pri Jelšah

  • OŠ Ivana Skvarče, PŠ Čemšenik

  • OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, POŠ Ledine

  • OŠ Olge Meglič, 1. a, Ptuj

  • OŠ dr. Vita Kraigherja, Ljubljana

  • OŠ Antona Ukmarja, Koper

  • OŠ A. T. Linharta Radovljica, podružnica Mošnje, 2. razred

  • VIZ II. OŠ Rogaška Slatina, OPB POŠ Sveti Florijan

  • OŠ Istrskega odreda, Gračišče

  • OŠ Olge Meglič, 2. b, Ptuj

  • OŠ Videm pri Ptuju, 1. r.

  • OŠ Slivnica pri Celju, Gorica pri Slivnici

  • POŠ Kalobje

  • OŠ Olge Meglič, 3. b, Ptuj

  • OŠ Miklavž na Dravskem polju, podružnica Dobrovce

  • OŠ Kašelj, Ljubljana Polje

  • POŠ Gomilsko

  • OŠ Vojnik, POŠ Socka, Nova Cerkev

  • OŠ Draga Kobala, 1. a, Maribor 

  • OŠ Tržič

  • OŠ Valentina Vodnika, Ljubljana

  • OŠ Mirana Jarca, Črnomelj

  • OŠ Danila Lokarja Ajdovščina, podružnica Lokavec

  • PŠ Olševek, Preddvor

  • OŠ Miroslava Vilharja, Postojna

  • OŠ Franceta Bevka, Tolmin

  • OŠ Franja Malgaja, POŠ Blagovna, Šentjur

  • OŠ Sveti Jurij, Rogašovci

  • OŠ Veliki Gaber

  • OŠ Antona Tomaža Linharta, Radovljica

  • POŠ Ivana Cankarja Košaki, 1. b, 2. b, 3. b, 4. b

  • OŠ Louisa Adamiča Grosuplje

  • OŠ Stranje, Stahovica

  • OŠ Dobrova, 1. b

  • PŠ Javorje

  • OŠ Beltinci, 1. a

  • OŠ Alojza Gradnika Dobrovo, Dobrovo v Brdih

  • OŠ Gradec, 1. b, Litija

  • OŠ Mengeš, 2. č

  • OŠ n. h. Maksa Pečarja, Črnuče

  • POŠ Zgornji Duplek, 1. d

  • OŠ Danila Lokarja Ajdovščina

  • OŠ Šmartno v Tuhinju, POŠ Motnik

  • OŠ Franja Goloba Prevalje, POŠ Leše, Prevalje

  • OŠ Stična, 1. a in 1. b, Ivančna Gorica

  • OŠ Beltinci, 1. c

  • OŠ Beltinci, 1. b

  • POŠ Ivana Cankarja Košaki, 1. d, 2. d, 3. d in 4. d, Maribor

  • OŠ Šmartno v Tuhinju, PŠ Motnik

  • OŠ Mladika

  • OŠ Starše

UCIMse_Celostranski
Učimse.com

Interaktivne naloge, usklajene z učnimi načrti.

/cicido/ugodnosti-za-narocnike
Razvajamo naročnike

Naročniki revije Cicido imajo tudi do 20 % ugodnejšo naročnino.

Otroci prejmejo darilo in dostop do portala Učimse.com. Starši pa 8 številk priljubljene revije Pogled.
​​​​​
Preverite in naročite še danes!

 

https://www.ciciklub.si/e-pristopnica
Otroški knjižni klub

Odprite otroku vrata v čaroben svet branja

Pridručite se Ciciklubu. Brezplačno članstvo vam prinese mnoge ugodnosti pri nakupu knjig, igra in iger.
 

Več na portalu Ciciklub.si.

 

Menu